Наголос

акцентуй на головному!

Україна проводить системну роботу з країнами НАТО для отримання ПДЧ

Україна на всіх рівнях, включно з президентським, веде системну роботу зі столицями країн НАТО для підтримки надання нашій країні Плану дій щодо членства в Альянсі.

Про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі програми «Право на владу», повідомляє Укрінформ.

Вона розповіла, що детально обговорила з Президентом всі елементи та етапи, які потребують внутрішніх перетворень, і роботу, яку необхідно виконати у столицях НАТО, щоб вони підтримали надання Україні Плану дій щодо членства.

«Ми розуміємо, що є лист 14 міністрів закордонних справ, які закликають дати ясність у питанні членства України та Грузії в НАТО. Ми так само знаємо, що є столиці, які недружньо налаштовані… З усіма цими столицями ми працюємо на різних рівнях — на моєму рівні, на рівні міністрів, на рівні Президента. Найближчим часом — до кінця квітня — плануємо дві найважливіші зустрічі Президента з лідерами. Також наприкінці березня буде візит уряду в Німеччину, і ці питання на порядку денному будь-яких міжнародних контактів», — сказала Ольга Стефанішина.

Вона запевнила, що робота зі столицями країн-членів НАТО щодо підтримки надання Україні ПДЧ є системною на рівні «кожного дипломата, кожного посла, кожного міністра, який їде у відрядження або комунікує з міжнародними партнерами».

«Ми використовуємо всі можливості для комунікації з американською стороною, з новою адміністрацією, були відповідні розмови, але так само ми концентруємося і на внутрішніх реформах (для отримання ПДЧ. — Ред.)», — зазначила віцепрем’єрка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *