1338368046_00

Петро Порошенко в п’ятницю, відкриваючи в Харкові нову станцію метро під назвою «Перемога», уточнив, що залишилися лічені дні до того, як відкриє безвізові двері об’єднана Європа для України.

Президент України Петро Порошенко висловив впевненість в тому, що Євросоюз прийме рішення про лібералізацію візового режиму з Україною в найближчі тижні.

Раніше інтернет-видання «Європейська правда» закликало владу країн Євросоюзу не надавати Києву безвізовий режим, звинувативши керівництво країни в тому, що воно фальсифікує реформи.

«Я переконаний в тому, що найближчим часом Європейський союз прийме рішення (щодо безвізового режиму — ред.). Уже лічені тижні залишилися до того, як відкриє безвізові двері об’єднана Європа для України», — заявив Порошенко в п’ятницю, 19 серпня, відкриваючи в Харкові нову станцію метро під назвою «Перемога».

Він також висловив упевненість, що Євросоюз надасть Україні черговий фінансовий транш, що дозволить забезпечити країні економічне зростання.

Раніше голова наглядової ради Інституту світової політики Віктор Шлінчак заявив, що за оптимістичними прогнозами, українці зможуть їздити в ЄС без віз в жовтні, але процес може розтягнутися і до грудня, хоча Україна виконала всі умови.