КИЇВ. 15 березня. УНН. Екіпажі «Старобільська» та «Слов’янська» відпрацювали низку корабельних завдань під час виходу в море. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міноборони.

«Екіпажі «Старобільська» та «Слов’янська» відпрацювали низку корабельних завдань під час виходу в море. Зокрема патрульні катери відпрацьовували елементи експериментального курсового завдання, що спеціально адаптоване для визначення бойових спроможностей цих катерів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що основною метою виходу в море було визначення маневрених елементів катера, відпрацювання та злагодження одного та другого екіпажів під час дій навчання «Людина, що випала за борт», відпрацювання боротьби за живучість на ходу.

Також в Міноборони зазначили, що екіпажі «Айлендів» наполегливо готуються до складання самооцінки першого рівня, яка стане допуском катерів до заходів навчально-бойової підготовки міжнародного рівня.

«Це перевірка бойових та оперативних спроможностей українських катерів до дій у взаємодії з кораблями НАТО», — додали у міністерстві.

Нагадаємо, у вересні 2019 року українські моряки завершили у США підготовку для служби на катерах класу Island, відбувся їх випуск з навчання.

Джерело: УНН