КИЇВ. 13 вересня. УНН. Уцілілі під’їзди будинку, який обвалився у місті Дрогобич Львівської області, можуть у будь-який момент зазнати подальшого руйнування. Про це сьогодні на пресконференції повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, передає УНН.

«В інших під’їздах йде подальше руйнування, тріщини збільшуються. Є попередня думка, що можливий раптовий обвал будівлі. Тому було прийняте рішення огородити будинок і не пускати мешканців», — сказав Лозинський.

За його словами, тривають обстеження. Для офіційної версії обвалу потрібні рішення геологів, що досліджують землю і хімічний склад води. А також тривають експертні роботи з визначення міцності і стійкості будинку.

«Після цих висновків зроблять узагальнений. Потім буде складений перелік потреб щодо вартості закупівлі помешкань людям. Орієнтовно від сьогоднішнього часу висновки будуть через 2 тижні», — повідомив Лозинський.

Нагадаємо, з резервного фонду обласного бюджету Львівської області для постраждалих внаслідок обвалу будинку у Дрогобичі виділили 1,3 млн грн.

Джерело: УНН