0b7f2cab-09c2-4a93-bc54-3c576bd7bfab_w1023_r1_s
Дане питання європарламентарі обговорювали під час слухання про факти російської агресії проти України.

У Європейському парламенті заявили, що відновлення співробітництва з російською Державною думою зняття санкцій з Росії є неприпустимим. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що дану заяву оголосив депутат Європарламенту від Бельгії Марк Демесмакер під час слухання про факти російської агресії проти України.

"Нині деякі з моїх колег обмірковують відновлення певного парламентського діалогу з Думою. Я би сказав, що це дуже погана ініціатива", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що продовження санкцій проти РФ є необхідною дією.

Крім того, депутат Європарламенту  від Литви Петрас Ауштревічус  зініціював зібрання підписів громадян із вимогою до європейських політиків не послабляти санкції.

Нагадаємо, 26 лютого в Європейському союзі повідомили, що на два тижні відклали прийняття рішення про дипломатичні санкції проти Російської Федерації.

Очікується, що 12 березня на засіданні міністрів, присвяченому конкурентоспроможності, санкції будуть автоматично продовжені ще на півроку. У відповідному списку санкцій знаходяться близько 150 осіб, яким заборонено в'їзд до ЄС і активи яких в Європі заблоковані.

Як повідомлялось, 21 лютого посли Євросоюзу ухвалили рішення про продовження санкцій проти осіб і компаній, відповідальних за порушення суверенітету України в окупованому Криму.