Наголос

акцентуй на головному!

У Смілі почався опалювальний сезон

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Місто Сміла погасило критичні борги перед НАК “Нафтогаз України” і розпочало опалювальний сезон. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Нафтогазу.

“Місто Сміла (Черкаська область), як і 99% міст та селищ України, розпочала опалювальний сезон: виробники тепла, що обслуговують жителів цих населених пунктів, погасили критичні борги та можуть подавати тепло в оселі”, – вказано у повідомленні.

Зазначається, що наразі у переліку критичних боржників залишаються ще 36 підприємств теплокомуненерго, що обслуговують мешканців 23 населених пунктів.

“Критичні борги досі залишаються у виробників тепла в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Чернівецькій областях. Про це свідчать оперативні дані НАК ”Нафтогаз України” про підприємства, які не виконують жодної з вимог для отримання газу в межах спецобов’язків (ПСО). КП “Смілакомунтеплоенерго” належить до близько 65% виробників тепла, що мають перед Компанією значні борги, але отримали право на газопостачання в межах ПСО. В даному випадку підприємство сплатило необхідну суму відповідно до укладених з Нафтогазом договорів реструктуризації заборгованості”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, УНН повідомляв, що через борги початок опалювального сезону під загрозою у 24 населених пунктах.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *