КИЇВ. 3 листопада. УНН. Цього року збережеться традиція ухвалювати державний бюджет «під ялинку». Наразі у парламенті немає підтримки того документу, який пропонується. Про це заявив журналістам під ВР нардеп від фракції «Слуга народу» Олександр Качура, передає кореспондент УНН.

«Я вважаю, що у нас, на жаль, традиція та політична, яка була завжди — прийняття бюджету під Новий рік, «під ялинку», так і залишиться у цьому році. Тобто буде дуже сильна дискусія. Не бачу зараз підтримки всього парламенту бюджету, який пропонується», – сказав Качура.

За його словами, потрібно сповідувати «державницький підхід» щодо держбюджету і ухвалювати рішення, які корисні для всієї країни, а для окремого округу чи підприємства.

«Зараз з бюджетом цікава ситуація. У депутатів з’явилися різні «хотілки». Тобто вони хочуть на свої округи отримати субвенції», — сказав Качура.

Нагадаємо, як заявив голова ВРУ Дмитро Разумков, парламент у четвер, 5 листопада, планує розглянути законопроект про Державний бюджет на 2021 рік та президентський законопроект про інвестиційних нянь.

Джерело: УНН