Наголос

акцентуй на головному!

У “Слузі народу” заявили, що Держбюджет на 2021 рік прийматимуть “під ялинку”

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Цього року збережеться традиція ухвалювати державний бюджет “під ялинку”. Наразі у парламенті немає підтримки того документу, який пропонується. Про це заявив журналістам під ВР нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Качура, передає кореспондент УНН.

“Я вважаю, що у нас, на жаль, традиція та політична, яка була завжди – прийняття бюджету під Новий рік, “під ялинку”, так і залишиться у цьому році. Тобто буде дуже сильна дискусія. Не бачу зараз підтримки всього парламенту бюджету, який пропонується”, – сказав Качура.

За його словами, потрібно сповідувати “державницький підхід” щодо держбюджету і ухвалювати рішення, які корисні для всієї країни, а для окремого округу чи підприємства.

“Зараз з бюджетом цікава ситуація. У депутатів з’явилися різні “хотілки”. Тобто вони хочуть на свої округи отримати субвенції”, – сказав Качура.

Нагадаємо, як заявив голова ВРУ Дмитро Разумков, парламент у четвер, 5 листопада, планує розглянути законопроект про Державний бюджет на 2021 рік та президентський законопроект про інвестиційних нянь.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *