КИЇВ. 6 вересня. УНН. Орган Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму MONEYVAL опублікував звіт, в якому вказав на недостатній прогрес, досягнутий Україною у виконанні його рекомендацій, передає УНН з посиланням на звіт.

«MONEYVAL вважає, що Україна досягла обмеженого прогресу з моменту прийняття свого звіту про взаємну оцінку в грудні 2017 року, і закликає країну активізувати свої зусилля по усуненню недоліків, зважаючи на очікувані в даний час законодавчі реформи», — йдеться в звіті.

Відзначається, що MONEYVAL змінив оцінку для України відповідно до нещодавно зміненої Рекомендації 21 про попередження і конфіденційності, з первісної «відповідна», на «в значній мірі відповідає».

«Рейтинги Рекомендацій 2 (національне співробітництво і координація, спершу оцінені як «відповідні»), 7 (цільові фінансові санкції, пов’язані з поширенням, спершу оцінені як «частково відповідні»), 18 (внутрішній контроль та іноземні філії і дочірні компанії, спочатку оцінені як «значною мірою відповідає»), вимоги яких змінилися з моменту прийняття звіту про взаємну оцінку України, залишаються незмінними. Рекомендація 21 (попередження і конфіденційність), спочатку оцінена як «відповідна», була переоцінена як «в значній мірі відповідає», — сказано в звіті.

Як повідомляв УНН, ЄС дозволив подальший імпорт з України низки видів овочів і фруктів.

Джерело: УНН