КИЇВ. 11 листопада. УНН. Пріоритет Національного Банку України – зміцнення фінансового сектору України у співпраці зі Світовим банком. Зокрема, це стосується реалізації проектів з реформування банківського сектору. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу НБУ.

«Ми високо цінуємо довготривалі відносини та підтримку, яку група Світового банку надає як Національному банку України, так і Україні загалом. Дуже важливо, що наш спільний пріоритет – зміцнення фінансового сектору України та закладення основ для надійного розвитку кредитування», – зазначив голова НБУ Кирило Шевченко на зустрічі із представниками Світового банку у Вашингтоні.

Також Шевченко відзначив спільну зі Світовим банком роботу для зміцнення фінансової системи України. Зокрема, спільні проекти з реформування державного банківського сектору, небанківського фінансового сектору («спліт»), реформування національної платіжної системи, удосконалення системи врегулювання неплатоспроможних банків, впровадження наглядових технологій (SupTech), а також робота над зниженням частки непрацюючих кредитів у банках.

«Цього року банківський сектор за сприяння Національного банку активізував роботу у цьому напрямку, і тільки за вересень частка проблемних кредитів у банках знизилася з 48% до 45,6%», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНН раніше, глава Національного Банку України Кирило Шевченко відбув із візитом до Вашингтону, де планує зустрітись, зокрема, із керівництвом Міжнародного валютного фонду, Світового банку.

Джерело: УНН