КИЇВ. 16 березня. УНН. Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам, які «застрягли» за кордоном, не купувати квитки на рейси до України на дати після 16 березня. Про це сказав на брифінгу у понеділок Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає кореспондент УНН.

«Надходять скарги людей: «що ж робити, купили квиток?». У мене наразі прохання лише одне – не купуйте додаткові квитки, навіть на після 17 числа. Люди можуть зайти у якусь онлайн-ситему і побачити, що можна придбати квиток до Києва, наприклад, на 18-е березня. У мене прохання: дорогі українці, не купуйте. Це просто можуть бути збої у системі бронювання, або хтось щось не встиг підчистити. Дочекайтесь офіційної комунікації МЗС і Мінінфраструктури про те, якими будуть моделі вашого вивезення літаками з країн, у яких ви застрягли», — сказав Кулеба.

Він нагадав, що офіційно, відповідно до постанови КМУ, пасажирське сполучення, у тому числі авіаційне, буде закрито з 00:00 в ніч з 16 на 17 березня.

«Все, що відбуватиметься після цього часу – ми додатково поінформуємо для того, щоб люди знали чітко, який буде алгоритм їх вивезення», — додав він.

Як повідомлялося раніше в УНН, Кулеба про українців, які застрягли в Єгипті: повернути громадян назад мають «героїчні» туроператори.

Джерело: УНН