КИЇВ. 11 березня. УНН. У Мінську 11 березня відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, на якому були присутні керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак і заступник керівника адміністрації президента Російської Федерації Дмитро Козак. Про це повідомляє УНН з посиланням на Офіс Президента України.

За результатами зустрічі сторони досягли домовленостей щодо питання обміну утримуваними особами.

Крім цього, вирішили представити в ТКГ перелік осіб, що підлягають взаємному звільненню, маючи на увазі необхідність завершення вказаних звільнень у найкоротший термін.

Домовились також представити в ТКГ остаточно узгоджені списки осіб, що підлягають процедурі взаємного звільнення, включно з підсумками верифікації, проведеної Міжнародним комітетом Червоного Хреста, з безумовним і безперешкодним доступом представників МКЧХ до визначених осіб на територіях України та ОРДЛО.

Були досягнуті домовленості щодо питання розведення сил і засобів, одночасного відкриття КПВВ у населеному пункті Золоте і населеному пункті Щастя, запровадження Консультативної ради.

Сторони також домовились підписати Рішення Тристоронньої контактної групи щодо запровадження Консультативної ради в складі політичної підгрупи ТКГ після консультацій з представниками ОБСЄ, Французької Республіки та Федеративної Республіки Німеччина щодо виконання домовленостей, досягнутих під час саміту в Нормандському форматі.

Нагадаємо, Україна планує провести черговий обмін полоненими з РФ до квітня.

Джерело: УНН