КИЇВ. 28 червня. УНН. Усі пропускні пункти вздовж лінії дотику у Донецькій області продовжують працювати у звичайному режимі, однак, можливе блокування підконтрольними РФ збройними формуваннями в’їзду на контрольовану ними територію. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, де закликали громадян утриматися від спроб перетину лінії розмежування на Донеччині.

«Всі пропускні пункти вздовж лінії дотику в Донецькій області продовжують працювати в звичному режимі», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, «Мар’їнка» працює щоденно з 11:00 до 14:00, «Новотроїцьке» з 7:00 до 18:00. «І ще протягом двох годин — до 20:00 — українські прикордонники на цьому КПВВ готові приймати тих, хто їде з боку окупованої території», — додали у міністерстві.

«Але українські прикордонники попереджають громадян, які їдуть у бік тимчасово окупованої Росією території України, про можливе блокування підконтрольними РФ збройними формуваннями в’їзду на контрольовану ними територію. У зв’язку з цим просимо утриматися від спроб перетину лінії розмежування в Донецькій області. Особливо це стосується літніх людей, дітей та осіб, які мають захворювання», — вказали у Мінреінтеграції.

Зазначається, що у відомстві будуть максимально оперативно інформувати щодо подальшого розвитку подій, проте закликали «діяти максимально зважено та відповідально й не ризикувати своїм здоров’ям та здоров’я своїх близьких».

«Попереджаємо, що у разі повернення на підконтрольну урядом України територію громадяни обов’язково мають встановити додаток «Дій вдома» і дотримуватися режиму самоізоляції. Ті ж, хто не має можливості встановлення додатку, за їхньої згоди будуть направлені у спеціально визначене місце обсервації та забезпечені необхіднім», — додали у міністерстві.

Нагадаємо, що сьогодні вранці на КПВВ «Новотроїцьке» з окупованої території не прибуло жодної особи.

Джерело: УНН