Наголос

акцентуй на головному!

У Києві СБУ затримала лідерів банди

Зібрані гроші організатори угруповання направляли на утримання представників кримінальних кіл, які відбувають покарання. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

У Києві і Вараші Рівненської області під час спецоперації СБУ нейтралізувала організовані угруповання, які тероризували жителів регіонів і вимагали гроші від підприємців. Про це повідомив прес-центр СБУ.

Правоохоронці, із залученням співробітників ЦСО А СБУ, затримали в Києві і місті Вараш Рівненської області двох організаторів і трьох активних учасників угруповання.

За даними слідства, до складу банди входило п’ятеро осіб, які раніше були неодноразово засуджені за вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів. Встановлено, що зловмисники через створення штучних конфліктних ситуацій вимагали гроші із громадян, зокрема підприємців. У разі відмови бандити погрожували фізичною розправою.

Зібрані гроші організатори угруповання направляли на утримання представників кримінальних кіл, які відбувають покарання у виправних установах Рівненщини. Крім цього, зловмисники переправляли засудженим наркотики і засоби зв’язку для координації злочинної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *