img_5881

Земельна комісія підтримала проект рішення про нові умови розміщення рекламних засобів у Києві. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У проекті рішення мова йде про заборону розміщення рекламних конструкцій на всіх дорожніх розв’язках, про обмеження розміщення на перехрестях, на пішохідних переходах та зупинкових комплексах.

Також хочуть збільшити відстань між рекламними носіями та перехрещенями вулиць, мостів, пішохідних переходів та зупинками. У розміщенні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від розміру конструкцій.

Крім того, обіцяють збільшити кількість нульових зон, де реклама буде заборонена взагалі, а розподіл місць для розміщення рекламних конструкцій буде здійснюватися на конкурсних засадах.

На думку експерта РПР-Київ з питань зовнішньої реклами Олександра Пліви, в запропонованих нормах вбачається намір перерозподілити столичний рекламний ринок для вигоди великого бізнесу. Для малого та середнього бізнесу вартість реклами значно зросте, а в багатьох випадках легальго рекламувати свої товари чи послуги він просто не зможе.

За словами Пліви, зараз багато людей хочуть зробити Київ європейською столицею, але проблема в тому, що застосовують вони не ринкові, а радянські методи.