КИЇВ. 27 вересня. УНН. Перила на пішохідному мосту через головні колії станції Київ-Пасажирський обвалилися напередодні, причину вбачають у постійному фізичному впливі на тлі стихійної торгівлі, яка тут здійснюється. Наразі пошкоджені перила відновлено Укрзалізницею. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу компанії.

«Укрзалізниця відновила пошкоджені перила на пішохідному мосту через головні колії станції Київ-Пасажирський. Наприкінці вересня залізничники проведуть його планову діагностику. Перила зазначеного мосту обвалилися 26 вересня 2020 року. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав», — йдеться у повідомленні.

Як вказано, у вересні 2019 року відділ діагностики штучних споруд Київського Центру діагностики залізничної інфраструктури провів планову перевірку штучних споруд Київської дистанції колії.

«Усі зауваження були усунені, окрім одного: припинити стихійну торгівлю. При проведенні весняного огляду в березні 2020 року зауважень по перилах не зафіксовано. Саме постійний фізичний вплив призвів до руйнації перильного огородження пішохідного мосту. Для попередження та недопущення стихійної торгівлі на мосту регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» неодноразово зверталася до Національної поліції України. Останнє звернення було 9 вересня 2020 року», — вказали в УЗ.

Нагадаємо, Укрзалізниця відновила продаж квитків з міст, що вийшли з «червоної зони» небезпеки.

Джерело: УНН