94_main

«Віджаті» бойовиками підприємства Ахметова не мінятимуть юрисдикції

Група СКМ вважає вимогу про перереєстрацію своїх підприємств та сплату податків самопроголошеним «ЛНР» та «ДНР»- неприйнятною.

Про це йдеться в заяві СКМ.

«Ми вважаємо приватну власність суверенною, а вимогу про перереєстрацію своїх підприємств та оплату податків самопроголошеними «ЛНР» та «ДНР» – неприйнятною. Група СКМ завжди працювала і продовжує працювати виключно у рамках українського законодавства, у тому числі – наші підприємства на НКТ (тимчасово неконтрольовані території). І жодний тиск не змусить нас змінити юрисдикцію своїх активів», – йдеться в заяві.

Зазначається, що СКМ – одна з небагатьох сполучних ланок між контрольованими та неконтрольованими територіями України. І, навіть незважаючи на складну політичну ситуацію в країні та військові дії, усі активи Групи СКМ в повному обсязі відраховують податки та збори до українського бюджету.

«Всього з початку конфлікту на Донбасі Група СКМ виплатила до державного бюджету понад 100 млрд грн податків, 10% з яких забезпечили відрахування підприємств, працюючих на НКТ. Ми забезпечуємо робочими місцями сотні тисяч людей в різних регіонах країни – від Сходу до Заходу, у тому числі і на тимчасово непідконтрольних Україні територіях. Ми постачаємо в будинки мільйонів українців тепло, електрику та газ», – підкреслюється в заяві.

100% акцій СКМ належать олігарху Рінату Ахметову.