Наголос

акцентуй на головному!

Таран провалив абсолютно все, а президент Зеленський не в змозі оцінити, що відбувається

Довідка

Андрій Васильович Таран народився 4 березня 1955 року у Франкфурті-на-Одері, НДР. Український військовий і державний діяч, дипломат, 16-й Міністр оборони України (з 4 березня 2020 року).

У 2019 очолював передвиборний штаб кандидата в президенти Ігоря Смешка.

У 2020 році призначений на посаду Міністра оборони України. Член РНБО (з 13 березня 2020).

Таран, судячи з його кар’єри, мало стикався з реаліями сучасної війни і станом армії.

Андрій Таран

Андрію Васильовичу, подобається конфліктувати із колегами, а пану Зеленському подобається їх мирити. (Довідка: причиною став український військовий літак, який, за даними джерел, перевозив зброю з Болгарії в Руанду на замовлення приватної компанії «АТЗТ ТрансСервіс». Про цей літак випадково дізнався міністр оборони Андрій Таран. У Міністерстві оборони наполягають, що міністр повинен особисто погоджувати такі польоти. А Генштаб і Повітряні сили стверджують, що такі перельоти дозволяють тренувати пілотів і ніякі узгодження не потрібні. У результаті конфлікт перейшов до судів Києва та Вінниці – там з’явилося кілька позовів проти Міністра Тарана, який наказом заборонив такі перевезення. У ситуацію втрутився президент Володимир Зеленський. Він кілька разів збирав учасників конфлікту у себе в офісі.)

Кажуть, що Тарана і зовсім не мали права призначати на високу військову посаду. Адже він став генералом-розвідником, “не маючи спеціальної освіти”. Бентежить також пенсійний вік колишнього дипломата: “65 років, інфарктник, саме те призначати його Міністром оборони”. До того ж, потенційного Міністра підозрюють у зв’язках із Російською федерацією. “Таран був завербований КДБ ще під час навчання …”, “А потім” розконсервований “ФСБ в 90-і роки”.

Про головне

У минулому році, Міністр оборони Андрій Васильович Таран прийняв вольові рішення. Замість того, щоб призначити матеріальну допомогу тим, хто цього дійсно потребує, не розподілив ці кошти належним чином, і повернув 1 млрд 200 млн гривень у бюджет. Замість того, щоб допомогти людям, які захищають наш сон, спокій, які працюють на державу,  він, без жодних вагань, просто віддав їх назад. Виплатити матеріальну допомогу, купити квартири, виплатити кошти на оздоровлення, та відновлення – все це вони заслуговують.

Андрій Васильович, мабуть, саме через це їздив до Японії та Індії. Очищав свою карму?

На даний час, стан наших військових дуже пригнічений. Вони втрачають життя за свободу нашої держави, коли Міністр їздить відпочивати. Поки він відпочиває, та відбілює свою карму, у Міністерстві оборони складається дуже плачевна ситуація.

Такий підхід до соціальних гарантій і належного соціального забезпечення деморалізує виконавців ЗСУ, і дуже негативно впливає на морально-психологічний стан та велику кількість кадрів, які з часом «упливають» до МВС,  інші формування та в цивільний  сектор, або стають заробітчанами.

Загалом, у нашій армії за весь час панування  Андрія Тарана, зменшилися у багато разів виплати для військовослужбовців. Скільки можна терпіти такого Міністра оборони, пане  Президент?

Як можна побачити у документах, навіть екс-міністр оборони, зрадник, який ще й росіянин за національністю, П. Лебедєв (Лебедєв Павло Валентинович 12-й Міністр оборони України 24 грудня 2012 року – 28 січня 2014 роки (в.о. до 27 лютого 2014 роки), надавав матеріальну допомогу у повному об’ємі грошового забезпечення. А не 20-у частину у вигляді копійок за військове звання…

Хоча про себе та свою свиту, яка добре влаштувалась в Міністерстві, він не забув,  і перед новим Роком у повному об’ємі виплатив матеріальну допомогу, а декому по 200%…

Володимир Олександрович Зеленський у кадровій політиці не спирається на аналітику, а приймає рішення, часто, виходячи зі своїх емоцій, відчуттів і того, що йому хтось шепне або покаже в інтернеті, інформація для Зеленського вкидається різна. Тому Пане президент, зверніть увагу на ситуацію у Міністерстві оборони, наші військові віддають своє життя, за нас й за вас також, можливо потрібно змінювати пріоритети, та приймати правильні рішення?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *