nasnylosja-bagato-groshej

Як повідомляється, рішення прийняли під час засідання з розгляду позову Януковича до голови правління "Ощадбанку" Андрія Пишного про поширення ним нібито неправдивої інформації про наявність на рахунках у екс-президента $1,15 млрд.

"Суд постановив стягнути з "Ощадбанку" інформацію про суму грошових коштів, які знаходяться на банківських рахунках Януковича Віктора Федоровича, відкритих в "Ощадбанку", та вартості цінних паперів, які придбані та/або зберігаються за дорученням Януковича Віктора Федоровича в "Ощадбанку" за станом на 10 листопада 2016 року", – йдеться у рішення суду.

Як зазначається, під час розгляду клопотання адвокат Януковича Віталій Сердюк заявив, що на рахунках екс-президента в "Ощадбанку" 31,4 млн грн і $84,9 тис.

Разом з тим, представники "Ощадбанку" просили відмовити у задоволенні цього клопотання, оскільки, на їхню думку, дана інформація містить банківську таємницю.

У зв'язку з необхідністю отримання даної інформації суд оголосив перерву в судовому засіданні до 16 грудня.

  • 28 квітня вступило в законну силу рішення суду про конфіскацію в держбюджет України близько $1,5 млрд екс-президента Віктора Януковича, які були на рахунках державного "Ощадбанку".