КИЇВ. 17 вересня. УНН. Людина, яка має підозру на COVID-19, чи підтверджений діагноз, має звернутися до територіальної виборчої комісії, після чого матиме можливість проголосувати вдома. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

“Звичайно зможуть (проголосувати особи, які мають підозру на COVID-19, чи підтверджений діагноз – ред.), це конституційне право будь-якої людини – громадянина України… саме голосувати, приймати участь у виборах. Якщо людина перебуває із COVID-19, вона повинна звернутися до територіальної виборчої комісії до 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування, залишити свою заяву, що людина повинна проголосувати на дому у зв’язку з коронавірусною хворобою, і у день голосування приїдуть додому члени комісії і людина зможе проголосувати. Звичайно, приїдуть у всіх засобах захисту”, – зазначив він.

Нагадаємо, за новою процедурою зміни виборчої адреси близько 5,5 млн українців отримали змогу скористатись правом голосу.

Джерело: УНН