43_main

Стали відомі тендерні пропозиції у рамках проекту Світового банку. Сьогодні відбулося публічне розкриття тендерних пропозицій, поданих на Міжнародні Конкурсні торги. За грантові кошти іноземних партнерів планують закупити лабораторне обладнання для лікарень Полтавської області.

У Департаменті охорони здоров’я зібралися обласні депутати, керівники лікувальних закладів, громадськість та представники медичних фірм. Тут проводять публічне розкриття тендерних пропозицій, поданих на Міжнародні конкурсні торги в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Директор Департаменту зазначає: це вже другий етап закупівель в рамках співпраці зі Світовим банком.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я
Він стосується визначення артеріального тиску в осіб 40-60 років. Ми зобов’язані провести обстеження цих пацієнтів, відібрати групи ризику, відібрати ті, які здорові, провести відповідне дослідження. Для цього, щоб це зробити, нам треба стандартизувати медичну допомогу.

Аби це зробити, необхідні тонометри, ваги, ростоміри та інше лабораторне обладнання. Відтак, саме це і стало предметом міжнародних торгів. Свої пропозиції подали три фірми. Під час розгляду пропозицій конкурсних торгів перевірено наявність усіх необхідних документів, а також оголошено ціну кожної пропозиції учасників торгів.

/Вітор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я
Наступним буде оцінка. Це ми тільки дивимося ціну, дивимося по лотах, чи відповідає, чи ні. Наступним буде кваліфікаційна оцінка. Це одна складова, а далі буде оцінка у відповідності до підготовлених технічних завдань/

Далі, за словами фахівців, матеріали на перевірку відправлять до Міністерства та міжнародних експертів.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Сподіваємося, що в 2017 році вже буде повним ходом йти, вже те обладнання, яке планується на ФАПи, на вторинну допомогу, на третинну допомогу, вони будуть вже в 17-му році поставлятися. Тому ми зараз працюємо з місцевими органами влади, щоб були приміщення відремонтовані, щоб був Інтернет. Готові до прийому цього обладнання/

За словами Віктора Лисака, це відбудеться не раніше, ніж за три-чотири місяці. Тоді пройде укладання договорів та оплата отриманого обладнання.