Наголос

акцентуй на головному!

США непохитно підтримують суверенітет і цілісність України − Держдеп

Сполучені Штати Америки зберігають тверду позицію щодо захисту суверенітету Української держави на тлі агресії РФ та закликають продовжувати реформи задля зміцнення демократії й інтеграції в НАТО. Водночас занепокоєння щодо ситуації у сфері безпеки на сході України висловив Держсекретар США й передав співчуття з приводу недавньої загибелі чотирьох українських військових.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного департаменту США за результатами розмови Дмитра Кулеби й Ентоні Блінкена.

«Держсекретар підтвердив непохитну підтримку з боку США суверенітету й територіальної цілісності України в умовах тривалої агресії РФ на Донбасі та в Криму. Він висловив занепокоєння щодо ситуації у сфері безпеки на сході України й передав співчуття з приводу недавньої загибелі чотирьох українських військових», – зазначається в повідомленні.

Крім того, глава Держдепартаменту США підкреслив важливість ствердження верховенства права та економічних реформ з метою «зміцнення демократичних інституцій України, а також продовження її євроатлантичної інтеграції».

Сторони також обговорили протидію пандемії Covid-19 і просування спільних інтересів у протистоянні кліматичним змінам.
Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном щодо загострення ситуації на Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *