Наголос

акцентуй на головному!

США й надалі підтримуватимуть Україну на тлі агресії РФ

Обидві партії у Конгресі США нинішнього складу зберігатимуть свою потужну підтримку України на тлі російської агресії, а також наміри посилювати тиск на Кремль через його спроби підірвати стабільність у світі.

Про це заявив під час онлайн-конференції XII Діалог з питань безпеки впливовий сенатор США Бен Кардін, передає Укрінформ.

«Я думаю, великих змін не відбудеться взагалі в політиці, що стосується відносин між США й Україною, оскільки тут у поглядах демократів і республіканців немає відмінностей», – підкреслив законодавець.

Крім того, в Комітеті Сенату США з питань міжнародних відносин, де Бен Кардін обіймає другу позицію за рангом серед демократів, за його словами, «значних змін (щодо ставлення до України. – Ред.) також не передбачається». Він зауважив, що фокус уваги на Україні зберігатиметься й надалі, і це добре.

Сенатор також підкреслив, що в Гельсінській Комісії Конгресу США, де він також відіграє провідну роль, так само «немає сумнівів щодо важливості зберігати помітну присутність» у питаннях відносин з Україною.

«Хочу повторити, в Конгресі існує двопартійна підтримка щодо допомоги нашим друзям в Україні у їхніх зусиллях покласти край агресії Росії», – зауважив член Сенату США.

Водночас Бен Кардін наголосив, що США не дозволять Росії перекроювати кордони шляхом застосування сили. За його словами, позиція і нової адміністрації США, і Конгресу полягає в тому, що претензії Росії щодо України ніколи не будуть прийняті, й Кремль повинен понести покарання за свої дії. Це досягатиметься дипломатичним шляхом, економічною й політичною ізоляцією, а також іншими інструментами, зокрема фінансовими.

«Конгрес прийняв дуже чіткі санкції проти Росії, і ми домагатимемося, щоби ці санкції були залучені», – наголосив американський сенатор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *