Наголос

акцентуй на головному!

«Слуг» на Житомирщині зіпсувало партійне питання

Черговий скандал через власні амбіції та кумівство зріє серед нардепів від «Слуги народу». Цього разу відзначилися народні обранці з Житомирщини. Вони не можуть поділити обласний осередок партії, точніше посаду його керівника.

Крісло під колегою – Андрієм Клочко, який займає цю посаду з червня 2019 року та зумів так-сяк провести партію президента через місцеві вибори, качають одразу «двоє» слуг, які вважають, що саме вони одноосібно повинні керувати партійним осередком та областю вцілому.
Одними з претендентів на невакантну посаду є «клан» вчителів із Бердичіва в особі нардепа Богдана Кицака та його сестри Людмили, яку рідний братик турботливо прилаштував на місцевих виборах до облради та спромігся зробити її там головою фракції «слуг», посунувши більш авторитетних, ніж викладач Бердичівського коледжу, обранців. Джерела у місцевому пратосередку «зелених» подейкують, що Богдан Кицак активно веде підривну діяльність проти Клочко, щоб поставити на його посаду сестру та зробити з Житомирщини сімейний бізнес.

Ще одним «надійним» товаришем для Андрія Клочко виявився «кіндер-сюрприз» Арсеній… Пушкаренко. Цей молодий, але досвідчений помічник кількох колишніх нардепів-бютівців, несподівано опинився у прохідній частині списку «слуг» на парламентських виборах. Пристроївся до депутатського об’єднання «Житомирщина», хоча жодного відношення ані до Житомира, ані до області не мав. Зараз пан Арсеній намагається випробовувати свої політичні м’язи «кидаючи» колег по депутатському об’єднанню. Наразі у планах молодого обдарування «збити» і Клочко і Кицаків, очолити обласний осередок та стати куратором області від Офісу президента.
Все це супроводжується активною торгівлею зі спонсорами від олігархів та публічною боротьбою і з друзями, і з ворогами, під час якої житомирські нардепи вдало топлять і власні ініціативи й проєкти президента, який своїм брендом дав їм шанс на політичне майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *