КИЇВ. 18 вересня. УНН. Молодші школярі в усіх районах столиці отримують безкоштовне харчування за однією з нових систем – «учень обирає 1 страву з 2-3 запропонованих», «учень обирає одне меню з 2-3 запропонованих», «шведський стіл» або «напівфабрикатна лінійка», зміни форми подачі їжі не передбачають додаткового бюджетування. Про це повідомила начальник управління дошкільної загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки КМДА Олена Бохно у відповідь на запит кореспондента УНН.

За її словами, з 1 вересня відбуваються зміни в організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл усіх районів столиці. Зокрема, в усіх школах Дарницького, Подільського і Дніпровського районів, 5 школах Оболонського і 4 школах Святошинського районів у І семестрі цього навчального року запроваджують формат харчування «учень обирає 1 страву з 2-3 запропонованих». У 4 навчальних закладах Деснянського району таку систему запровадили ще навесні.

В усіх школах Солом’янського району і 2 школах Голосіївського району запроваджують формат «учень обирає 1 меню з 2(3) запропонованих». Наразі у Печерському районі вже 41% шкіл перейшли на форму харчування «шведський стіл». У 12 школах Шевченківського району молодші школярі харчуються по моделі «забезпечення напівфабрикатами («напівфабрикатна лінійка «Шкільне харчування», ТОВ «Пирятинський делікатес»)».

При цьому в КМДА наголосили, що зміни форми подачі їжі не передбачають додаткового бюджетування.

Нагадаємо, раніше УНН повідомляв, що у першому навчальному півріччі столична влада планує розширити межі пілотного проекту «мультипрофільне харчування» у місті.

Джерело: УНН