Наголос

акцентуй на головному!

Штати в ОБСЄ: Москва продовжує розповсюджувати фейки про неросійські вакцини

Росія продовжує розповсюджувати дезінформацію про неросійські вакцини від COVID-19, ефективність і безпека яких науково доведена.

Про це заявила тимчасово повірена у справах США при ОБСЄ Кортні Острієн під час засідання Постійної ради ОБСЄ, передає Укрінформ.

― Прикро, що чотири російські онлайн-платформи, які пов’язані з російськими спецслужбами, були помічені в розповсюдженні дезінформації щодо неросійських вакцин (включаючи вакцини, вироблені Pfizer та Moderna). Вдаючись до таких дій, Росія безвідповідально підриває глобальну довіру до вакцини та здоров’я людей у всьому світі, поширюючи дезінформацію щодо вакцин, чия безпечність та ефективність була науково підтверджена, ― заявила вона.

Кортні Острієн зазначила, що Сполучені Штати наразі докладаю багато зусиль, щоб поширити якомога більшу кількість безпечних та ефективних вакцин на території регіону ОБСЄ та у всьому світі.

Дипломатка зазначила, що саме з цієї причини США виділили 2 млрд доларів на потреби Глобальної ініціативи Gavi COVAX і планують виділити Gavi до 2022 року ще близько 2 млрд для вакцинації людей в усьому світі від коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *