КИЇВ. 24 червня. УНН. Державна інспекція ядерного регулювання України продовжила ліцензію на провадження діяльності з переробки уранових руд ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики, передає УНН.

«Відповідне рішення було прийнято Держатомрегулювання 22 червня, після певної затримки», — розповіли у міністерстві, додаючи, що тепер «СхідГЗК» може безперешкодно продовжувати свою роботу.

У Міненерго нагадали, що термін ліцензії «СхідГЗК» закінчився 12 червня. У Держатомрегулювання відмовили підприємству у продовженні дозволу через формальні підстави, а саме — призупинення допуску до робіт у керівника підприємства. При цьому, Держатомрегулювання не попереджало про наявність формальних перешкод для отримання ліцензії ані саме підприємство, ані Міненерго.

«Міністерство енергетики невідкладно відреагувало на відмову і 16 червня призначило т.в.о. директора ДП «СхідГЗК» Віктора Пухальського, який має відповідний допуск», — інформують у Міненерго.

Довідка УНН: «СхідГЗК» — єдине в Україні підприємство, що забезпечує видобуток природного урану і виробництво його оксидного концентрату для подальшого використання атомними електростанціями.

Джерело: УНН