maydan

Судова система України була і залишається корумпованою. На свободі уже Олександр Кравченко, в 2014 році – заступник начальника УВС Києва, який 23 січня керував розбійним нападом та звірячим побиттям 22 автомайданівців.

Вінницький суд (суддя Клапоущак) вирішив, що Кравченку не слід продовжувати навіть такий м’який запобіжний захід, як домашній арешт.

Що далі від Революції Гідності, то більше шансів у злочинців уникнути відповідальності, позаяк судді сприяють цьому з неабияким цинізмом.

Цього місяця вони ухвалили рішення, які викликають у громадськості безліч питань:

20 вересня Київський апеляційний суд звільнив з-під варти під домашній арешт іншого співучасника побиття автомайданівців – екс-беркутівця Сергія Лободу, якого перед тим розшукували півроку. Того ж дня Ленінський районний суд Харкова випустив під домашній арешт звинувачену в сепаратизмі екс-мера Слов’янська Нелю Штепу.

Прокуратура наполягала на продовженні її утримання під вартою, але суд не взяв це до уваги.

17 вересня інший суд виправдав осіб, які обґрунтовано підозрювалися в організації кривавих заворушень в Одесі 2 травня 2014 року. Серед 19 виправданих були Долженков та громадянин Росії Мефьодов. І якби не швидка й радикальна реакція одеситів, хтозна, чи відбувся б повторний арешт цих персонажів.

Варто згадати і про те, як звільнений Апеляційним судом Києва під чесне слово екс-беркутівець Віталій Гончаренко та ще троє його колишніх колег втекли до Росії. Усі четверо проходять у справі про вбивства і переслідування активістів Євромайдану: Гончаренкові інкримінують понад 33 замахи на вбивство під час розгону учасників Революції Гідності. Він і ще один екс-беркутівець – Олександр Бєлов – також підозрюються у вбивстві трьох «майданівців» 18 лютого 2014 року. Останній уже втретє не приходить до суду, а його адвокати кажуть, що просто «не можуть з ним зв’язатися».

Все це відбувається у той час, коли чимало «суддів Майдану» успішно просуваються вже в новий, реформований суд.

Покривання злочинців та затягування справ веде до цілковитої безкарності зловмисників і сьогодні вся судова й правоохоронна система несе відповідальність за розгул реваншизму і знущання з усіх, хто брав участь у Революції Гідності та обороні України від російської агресії.

Cуспільство має тримати в центрі уваги слідство і суди в цих справах, щоб не допустити жодних зволікань. Бо непокаране зло повертається! Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/09/29/shcho_dali_vid_revolyutsii_gidnosti_to_bilshe_shansiv_u_zlochyntsiv_unyknuty_1176819