hahn

Європейський Союз і надалі допомагатиме Україні в боротьбі з корупцією, відновленні економіки, вирішенні проблем у судовій системі та інших викликах, які постають перед Україною.

Про це під час13-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії заявив комісар ЄС з питань політики європейського сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Хан.

«Європа стикається з подібним викликами, як і Україна… Тільки разом ми можемо подолати ці виклики: ви з ними стикаєтесь, ми з ними стикаємось – і разом ми можемо відігравати важливу роль на міжнародній арені. Але ви повинні вирішити питання корупції, повинні і далі відновлювати економіку, вирішувати ті слабі місця, які є в судовій системі і в цьому Європейський союз готовий допомогти», – сказав він.

Комісар ЄС також наголосив, що українську політики повинні бути готові знайти правильні рішення в питаннях стабільності, миру та процвітання.

«Це такий собі марафон: деколи біжиш марафон та льє дощ, деколи – світить сонце, але в кінці ми добіжимо до фінішної прямої. Думаю, це буде новий світовий рекорд», – підсумував єврокомісар.