Наголос

акцентуй на головному!

Рятувальники знайшли військовий підводний човен ВМС Індонезії

Військовий підводний човен індонезійського флоту Nanggala, який затонув біля узбережжя Балі 21 квітня, знайшли на морському дні. Він був розколотий на 3 частини.

Про це повідомляє BBC із посиланням на військове відомство Індонезії, передає Укрінформ.

Підтверджено загибель усіх 53 членів екіпажу субмарини. Також рятувальники виявили гідрокостюм, що може свідчити про те, що хтось із них намагався врятуватися.

Представники індонезійських ВМС заявили, що рештки підводного човна знайшли на глибині понад 800 метрів 25 квітня. Оснащений камерами підводний робот виявив майже 60-метрову субмарину на океанському дні, вона розвалилася щонайменше на 3 частини.

Відзначається, що розслідування трагедії триває, однак влада виключає людський чинник у цій трагедії, оскільки «всі необхідні процедури екіпаж виконав».

Індонезійські військові мають намір підняти судно з дна Балійського моря, проте, як наголошується, подібного досвіду в них немає.

Нагадаємо, підводний човен «Нангала» брав участь у військових навчаннях біля берегів Балі і перестав виходити на зв’язок 21 квітня.

ВМС Індонезії почали операцію з пошуку підводного човна і 53 членів його екіпажу.

Субмарина «Нангала» — одна з п’яти, які перебувають на озброєнні ВМС Індонезії. Її було побудовано у ФРН у 1983 році. У 2012 році субмарина пройшла масштабну модернізацію в Південній Кореї. Брала участь у бойових діях у Східному Тиморі.

Конструкція підводного човна розрахована на роботу на глибині не більше ніж 500 метрів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *