КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Розпочато прокладання асфальту на ділянці автомобільної дороги, яка веде від КПВВ “Золоте” до мосту в бік населеного пункту Первомайськ Луганської області, повідомляє УНН із посиланням на пресцентр штабу ООС.

«Днями працівники одного з приватних підприємств розпочали прокладати асфальт на ділянці автомобільної дороги, яка веде від КПВВ “Золоте” до мосту в бік населеного пункту Первомайськ Луганської області. Спостережна група української сторони СЦКК спільно із патрулем СММ ОБСЄ та представниками цивільно-військового співробітництва забезпечила контроль гарантій безпеки та дотримання режиму припинення вогню під час проведення робіт», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, УС СЦКК разом із патрулем СММ ОБСЄ та піротехнічними підрозділами ДСНС України забезпечили проведення планового здійснення забору проб ґрунтових вод у свердловинах на хімічний аналіз та укріплення місця усадки ґрунту шлаконакопичувача навколо фенольного заводу в районі Новгородського Бахмутського району.

«Забір проб ґрунтових вод здійснюється щотижнево для контролю екологічної безпеки населення Донбасу, адже вода скидається у водойми громадського використання», — зазначається в повідомленні.

Також наголошується, що українська сторона СЦКК й надалі вживатиме заходів, що сприяють відновленню пошкодженої інфраструктури та підтриманню екологічної безпеки на Донбасі.

Нагадаємо, ОБСЄ не зафіксувала “істотної шкоди” від пожеж спорудам біля КПВВ “Станиця Луганська”.

Джерело: УНН