Наголос

акцентуй на головному!

Росія оголосила персоною нон грата співробітника посольства України у Москві

Росія оголосила співробітника посольства України в РФ персоною нон грата й очікує, що він покине територію країни до кінця дня 30 квітня. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ.

У Росії заявили, що це рішення прийнято у відповідь на “недружні дії” української сторони, яка 19 квітня оголосила персоною нон грата співробітника посольства РФ у Києві.

Згідно з повідомленням, “відповідна вербальна нота сьогодні була направлена ​​Посольству України у Москві”.

У МЗС Росії також заявили, що попередили українську сторону про те, що, у разі “продовження ворожих дій” проти співробітників російських дипломатичних і консульських представництв в Україні, вживатимуться додаткові заходи щодо персоналу українського Посольства, генеральних консульств і консульств у Росії.

Нагадаємо, раніше у Федеральній службі безпеки країни-агресора заявили, що Олександр Сосонюк, який є консулом України в Санкт-Петербурзі, збирав закриті дані про росіян. Під час нібито передачі інформації з баз даних правоохоронних органів, його затримали. В ФСБ запевняють: діяльність консула несумісна зі статусом дипломатичного працівника. З цього приводу у МЗС України заявили, що Київ наразі визначається із симетричною відповіддю Росії на затримання українського консула.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *