Наголос

акцентуй на головному!

Російські війська розпочали масштабні навчання в Криму та на Кубані

Міноборони Російської Федерації почало «контрольну перевірку військ» Південного військового округу.

Про це повідомляє портал Defense Express.

Зазначається, що в перевірці беруть участь усі з’єднання та військові частини всіх родів військ округу. Загалом буде проведено понад 50 навчань включно із полковим рівнем. «Створена умовна обстановка, що дозволяє відпрацювати військами і силами військового округу цілий спектр навчально-бойових завдань з оборони російського Причорномор’я, включно з Кримом», — інформує військовий портал.

Відповідно до заяв Міноборони РФ, найперше російські підрозділи відпрацьовують швидку передислокацію на значну відстань від місць постійної дислокації.

За даними Defense Express, для виконання цих завдань залучаються інженерні підрозділи з понтонною технікою, механізованими ТММ-500, машинами розгородження ІМР-3М та шляхопрокладачі БАТ-М. Окрім того, буде відпрацьований комплекс з маскування підрозділів на марші.

Повідомляється, що в тимчасово окупованому Криму, у Волгоградській та Ростовській областях відбудуться 10 двосторонніх ротних навчань, до яких залучають понад 150 вертольотів армійської авіації. Зокрема, лише на кримському полігоні Опук — 40 військово-транспортних Мі-8АМТШ, які взаємодіятимуть з ударними Мі-28Н, Ка-52 та Мі-35.

Водночас флагман ЧФ РФ ракетний крейсер «Москва», на якому торік завершився капітальний ремонт, провів тренування з відбиття нападу БПЛА.

Це ж відпрацювали й у Ставропольському краї підрозділи 49-ї загальновійськової армії. Для цього були використані комплекси РЕБ «Борисоглебск-2» та «Житель», присутність яких постійно спостерігають  на Сході України. У цьому ж регіоні відбулися навчання танкових підрозділів, які відпрацьовували нічний бій.

На Кубані відбулися нічні навчання із завдавання ударів оперативно-тактичними комплексами «Іскандер», які отримували координати цілей від БПЛА. Найімовірніше, був використаний розвідувально-ударний дрон «Оріон», який наразі проходить випробування в окупованому Криму.

«Враховуючи те, що до активної фази навчань російська армія перейшла лише днями, то подібні епізоди навчань будуть тривати впродовж найближчих тижнів», — зазначає військовий портал Defense Express.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *