Наголос

акцентуй на головному!

Реабілітація дітей з інвалідністю: спрощено порядок використання коштів

КИЇВ. 20 січня. УНН. Уряд спростив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Міністерства соціальної політики.

“20 січня 2021 року на засіданні уряду прийнято постанову Кабінету міністрів України „Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”, якою визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нова редакція дасть змогу:

– врегулювати проблемні питання першочергового забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю, які не отримали їх в попередньому бюджетному році через відсутність бюджетних коштів або у зв’язку з довготривалою хворобою дитини;

– збільшити питому вагу витрат на надання реабілітаційних послуг для однієї дитини;

– включити у граничну вартість реабілітаційних послуг вартість перевезення дитини з інвалідністю;

– спростити адміністративні процедури та прискорити процес надання реабілітаційних послуг.

“Впровадження цих положень забезпечить доступність послуг для сімей, в яких є дитина з важкою формою інвалідності, яка потребує реабілітаційних послуг, та дасть змогу підвищити якість надання цих послуг у межах граничної вартості”, – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, 28 грудня Президент України Володимир Зеленський підписав закон про побудову в Україні сучасної системи реабілітації.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *