КИЇВ. 23 серпня. УНН. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголосив на важливості знання власної історії, тому що це дає нам змогу виправляти помилки та уникати їх повторення в майбутньому. Про це він сказав під час відвідання до Дня Державного Прапора музею «Становлення української нації», передає УНН з посиланням на пресслужбу ВР.

«Це дійсно унікальне місце з вражаючими експонатами. Але особливо цікавою є остання дзеркальна зала. Потрапляючи до неї, людина мов би вписує себе в історію, в її розвиток. Всі ми є частиною історії, і незалежно від того, подобається вона нам чи ні, ми повинні її знати. Саме історія допомагає нам виправляти помилки та уникати їх повторення в майбутньому», — зазначив голова парламенту.

Разумков також розповів, що намагається часто відвідувати музеї з родиною.

«Саме під час таких родинних візитів з наших дітей формується громадянин. Наші діти змалечку мають вивчати історію своєї країни, щоб побудувати сильну державу», — зазначив очільник ВР.

Нагадаємо, раніше сьогодні голова ВР Дмитро Разумков заявив, що український прапор завжди символізував мир, але сьогодні, нажаль, отримав й інше значення.

Джерело: УНН