КИЇВ. 5 вересня. УНН. Керівництво ПрАТ “НВК “Діапроф-Мед” поінформувало комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій про дискримінаційний підхід Держпродспоживслужби під час проведення тендеру на закупівлю тест-систем для виявлення хвороб у тварин, передає УНН з посиланням на відповідний лист.

Звернення адресоване безпосередньо керівнику комітету Сергію Бабаку.

У своєму зверненні ПрАТ “НВК “Діапроф-Мед” нагадало, що 21 серпня 2019 року Держпродспоживслужба провела тендер на закупівлю набору для виявлення антитіл до бруцельозу методом імуноферментного аналізу. Очікувана вартість закупівлі становила 1 млн 835 тис. грн.

«Участь у тендері взяли чотири компанії, в тому числі і наша. Пропозиція нашого підприємства, будучи найбільш економічно вигідною, була дискваліфікована з формальних причин», — йдеться у документі.

У ПрАТ переконані, що ТОВ «Дніпропетровська фармацевтична компанія» перемогло у тендері завдяки дискримінаційному підходу замовника закупівлі під час розгляду пропозицій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від АМКУ вимагають скасувати результати тендеру Держпродспоживслужби

Незаконне обрання Товариства переможцем тендеру призведе до неефективного витрачання бюджетних коштів, пишуть у «Діапроф-Мед».

«Вбачаємо ознаки злочину в намірі укласти договір з учасником, закупівля у якого призведе до перевитрачання бюджетних коштів в розмірі 884 тис. 100 грн», — йдеться у документі.

Тож, керівництво компанії попросило Бабака звернутися до правоохоронних органів через депутатський запит з метою недопущення корупційного злочину.

«Ми не віримо у добропорядність керівництва Держпродспоживслужби, яке відоме суспільству із засобів масової інформації, як таке, що «переплатило» близько 6 млн грн при закупівлі вакцини для поширення на території буферної зони в Донецькій та Луганській областях», — йдеться у документі.

Зауважимо, що «Діапроф-Мед» працює у тісній колаборації з українськими науковцями, Національною академію аграрних наук України, зокрема. І саме розробки вітчизняної науки лягають в основу тест-систем компанії.

Нагадаємо, як писав УНН, тест-системи українського виробника ПрАТ “НВК “Діапроф-Мед” виявилися кращими за показниками чутливості за французькі, які удвічі дорожче має намір придбати Держпродспоживслужба.

Джерело: УНН