КИЇВ. 21 травня. УНН. Представники бізнесу матимуть можливість оцінювати кандидатів на посади Міністерства закордонних справ за кордоном, в посольствах, а також в центральному апараті. Про це під час засідання оновленої Ради експортерів та інвесторів при МЗС України заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає кореспондент УНН.

«Я не вірю, що класичний дипломат здатен обрати дипломата, який буде займатись торгівлею та інвестиціями. Тому ми зараз запроваджуємо зміни до нашої кадрової політики, в рамках яких представники економіки, представники бізнесу матимуть можливість оцінювати кандидатів на посади за кордоном, в посольствах, а також в центральному апараті за одним з індикаторів, а саме професійні навики», — сказав міністр.

Кулеба водночас запевнив, що цим не будуть займатись представники конкретних компаній.

«Компанія X не буде обирати співробітника Y для того, щоб співробітник Y завжди пам’ятав доброчинність компанії X. Ми працюватимемо з бізнес-асоціаціями таким чином щоб це була неупереджена оцінка професійних навиків саме по роботі з бізнесом», — додав він.

Як повідомляв УНН, з 21 травня 2020 року розпочинає роботу оновлена Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (РЕІ). Оновився не лише склад Ради, але і правила її роботи.

Джерело: УНН