КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Послугою «єМалятко» можна скористатися вже у понад 140 населених пунктів. Так, до цієї послуги підключено вже 160 пологових будинків. Про це під час брифінгу заявив віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає кореспондент УНН.

«На сьогодні у нас до послуги «єМалятко» підключено більше ніж 160 пологових будинків, тобто вже більше ніж у 140 населених пунктах є можливість скористатися цією послугою…Ми запустили унікальну річ на сьогодні: коли народжується дитина, у лікаря є можливість у пологовому будинку зареєструвати дитину онлайн, тобто зробити медичний висновок і тим самим спрощується увесь бюрократичний процес», — зазначив він.

За його словами, після цього є можливість отримати всі інші послуги онлайн.

«Після цього ви отримуєте СМС із номером реєстрації вашої дитинки і у вас є можливість отримати всі інші послуги у форматі онлайн. Ви заходите на портал «Дія», авторизуєтесь завдяки електронному підпису і не виходячи з дому — ви заповнюєте електрону заяву на порталі «Дія» і реєструєте дитинку і можете отримати до 9 послуг — всі, які пов’язані із народженням дитини», — додав він.

Нагадаємо, Мінцифри до кінця року запустить комплексну послугу «єМалятко» онлайн по всій країні.

Джерело: УНН