193078

Вперше за останні п’ятнадцять років президент України відвідав з офіційним візитом Болгарію, а саме її столицю – місто Софію.

Без імені

У ексклюзивному інтерв’ю болгарському каналу, Президент розповів, що за півтора роки країна значно змінилася:

– Я думаю, що в плані реформ за півтора роки ми зробили більше, ніж за 25 років.

Без імені

Розповів Порошенко й про Революцію Гідності. Він зазначив, що робить усе можливе, щоб не втратити ідею Революції Гідності. Тому що, вважає він, люди тоді вийшли не задля підвищення заробітної платні чи зменшення податків:

– Люди хотіли європейської інтеграції України. Вони хотіли європейських цінностей, хотіли європейські правила. І саме цей напрямок реформ, які ми проводимо.

Без імені1

Brexit повинен мотивувати як лідерів ЄС, так і країни ЄС ставитися більш відповідально до майбутнього, не дозволяти народникам завоювати думки людей, переконаний Порошенко.

За його словами, результати референдуму у Великобританії зроблять Європу жорсткішою і сильнішою, об’єднанішою і відповідальнішою:

– Я вважаю, що після Brexit ЄС стане ще сильніше, зазначив він.

Порошенко відзначає, що наразі жодна країна в світі не визнає анексію Криму законною.

– Всі підкреслюють, що цей крок був жорстоким порушенням міжнародного права, за що доведеться відповідати. Україна робить все можливе, щоб звільнити Крим юридичним і політико-дипломатичним шляхом, – зазначив він.

Без імені

Зазначив Президент, що це не просто державна політика. Основне завдання – захистити людей, зокрема кримських татар, адже вони живуть у жахливих гуманітарних умовах.

Розповів Порошенко й про те, що за останній місяць двічі розмовляв з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Розмови були присвячені звільненню українських політв’язнів:

– Десятки українців заарештовані і перебувають у в’язницях РФ тільки за те, що мають українські паспорти. Сотні українців перебувають у підвалах на окупованих територіях в якості заручників бандитскої влади. Природно, ми вимагаємо дотримання Мінських угод, у тому числі в негайному звільненні всіх заручників. Тому ці переговори були присвячені звільненню заручників.