КИЇВ. 30 травня. УНН. Новий уряд, який було призначено у березні, зіштовхнувся з проблемою деіндустріалізації, від’їзду людей за кордон на роботу, зменшення частки експорту машинобудування і продуктів з доданою вартістю та пандемією COVID-19. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі ток-шоу “Свобода слова”, передає УНН.

«Ми як новий уряд отримали декілька проблем з якими ми зіштовхнулися. Це так звану деіндустріалізацію, яка накопичувалася дуже довгі роки і яка дуже сильно посилилася в останні періоди. Від’їзд людей за кордон на роботу, які масова працюють зараз в країнах Євросоюзу та інших країнах. Відсутність перетворення експортних наших можливосте більше на сировинні зони, тобто зменшення частки експорту машинобудування і продуктів з доданою вартістю й на додаток ми отримали пандемію, коронавірус, загальну світову рецесію…», — розповів Петрашко.

За його словами, як результат була розроблена програма боротьби з COVID-19.

«Залучили до програми понад 90 різних учасників до розробки, тому що програма не може передбачати якісь точкові заходи…Програма має понад 230 конкретних заходів… Має конкретні терміни виконання «, — сказав Петрашко.

Як повідомлялося, Петрашко презентував програму економічного розвитку країни в умовах COVID-19.

Нагадаємо, Держпрограму стимулювання економіки буде передано до ВР наступного тижня.

Джерело: УНН