КИЇВ. 18 березня. УНН. На тлі розповсюдження коронавірусу українці масово скуповують крупи. М’ясо купують рідше, але якщо паніка не вщухатиме – на нього буде ажіотаж. Першими опустіють полиці із курятиною. Таку думку у коментарі УНН висловив економічний експерт Олександр Охріменко.

За його словами, курятина – найбільш популярний і вживаний вид м’яса в Україні.

«Бо курятина найдоступніша у ціні, а ще — її легко готувати. Українці економлять гроші, а тим паче – в умовах розповсюдження коронавірусу. Ажіотажу на курятину поки що немає, є ажіотаж на крупи. Але якщо паніка буде зростати – то українці розберуть курятину, а вже потім всі інші види м’яса», — вважає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без антибіотиків і без кліток: найбільший виробник курятини МХП розповів про догляд за птицею

Свинина і яловичина дорожчі, ніж курятина, продовжив експерт.

«Тому ці види м’яса купують менше. Люди економлять кошти», — додав Охріменко.

А ще – в Україні досить популярні курячі субпродукти, говорить експерт. Знову ж таки – через їх доступність у ціні, додав Охріменко.

Як відомо, інфекція коронавірусу не передається через їжу. Але краще обирати герметично запаковане м’ясо. І не на стихійних ринках – а в магазині, рекомендує лікар-інфекціоніст і імунолог Олександр Карловський.

«Бо з таким м’ясом контактувало менше людей. А ще — треба обов’язково піддати м’ясо термічній обробці. Це не тому що коронавірус – це базові умови безпечного харчування», — додав він.

Джерело: УНН