Наголос

акцентуй на головному!

Ощадбанк дає аграріям кредити на добрива

Ощадбанк повідомив про відкриття програми для аграріїв, за якою вони можуть оформити пільгові кредити на придбання мінеральних добрив. Але лише від однієї компанії.

Згідно з пресрелізом Ощадбанку, ця фінансова установа розпочинає співпрацю з компанією OSTCHEM RETAiL. Розроблена ними спільна партнерська програма дасть аграрним підприємствам можливість скористатись пільговими умовами кредитування на придбання мінеральних добрив від національного виробника.

“OSTCHEM RETAiL є частиною азотного холдингу OSTCHEM та розвивається як національна мережа прямих поставок мінеральних добрив від заводів-виробників холдингу українським господарствам по всій території України. Продукція поставляється за цінами виробника та відповідає українським та міжнародним стандартам якості (ТУ У, ISO)”, сказано у пресрелізі.

У межах нової партнерської програми Ощадбанк пропонує клієнтам-аграріям такі умови кредитування:

– сума – до 3 млн грн без забезпечення та до 20 млн грн із забезпеченням;

– відсоткова ставка – від 0,01%;

– строк – до 12 місяців;

– графік погашення адаптовано до сезонності бізнесу, з можливістю сплати всієї суми боргу в останній місяць користування кредитом.

“З початку 2021 року Ощад розширив партнерські програми за напрямом кредитування на поповнення обігових коштів: на придбання засобів захисту рослин, добрив та насіння. Загальна кількість партнерів – виробників та дилерів сільськогосподарської техніки, спеціалізованого обладнання, транспортних засобів перевищила 230”, сказано у пресрелізі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *