Наголос

акцентуй на головному!

Олексій Данілов у Варшаві проведе переговори в форматі «Люблінського трикутника»

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час робочого візиту до Варшави в форматі «Люблінського трикутника» зустрінеться з головою Бюро нацбезпеки Польщі Павелом Солохом і радником президента Литви з питань нацбезпеки Дарюсом Кулешусом.

Представники органів нацбезпеки трьох країн зустрінуться також із президентом Польщі Анджеєм Дудою, повідомляє Укрінформ.

− Ми маємо намір обговорити, зокрема, питання наших взаємин, безпекової ситуації в регіоні, особливо у контексті нашого спільного сусіда Білорусі, а також перспективи поглиблення співпраці України з євроатлантичними структурами, − сказав голова Бюро нацбезпеки Польщі Павел Солох у коментарі РАР.

За його словами, Польща хоче, аби «питання східного флангу НАТО, конфлікту в Україні, ситуації в Білорусі активно наголошувалися у міжнародному вимірі».

Павел Солох також повідомив, що особиста зустріч у період пандемії свідчить про бажання учасників «Люблінського трикутника» поглиблювати співпрацю. Він додав, що президенти Польщі, Литви та України зацікавлені перспективою зустрічі на найвищому рівні.

Нагадуємо,що «Люблінський трикутник» було засновано в липні минулого року на зустрічі глав міністерств закордонних справ  України, Польщі та Литви з нагоди 450-річчя Люблінської унії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *