КИЇВ. 8 листопада. УНН. На контрольному пункті Чаплинка адміністративного кордону між материковою частиною України і Кримським півостровом російські окупанти затримали легендарну 82-річну Айше Сеітмуратову, кримську татарку, радянського дисидента, журналіста, історика, ветерана кримськотатарського національного руху. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook, передає УНН

«…стало відомо, що на контрольному пункті Чаплинка адміністративного кордону між материковою частиною України і Кримським півостровом російські окупанти затримали легендарну 82-річну Айше Сеітмуратову, кримську татарку, радянського дисидента, журналіста, історика, ветерана кримськотатарського національного руху», — написав Чубаров.

За його словами, Айше Сеітмуратова має громадянство США, яке вона отримала після вигнання її з СРСР в 1978 році.

«Айше Сейтмуратова постійно проживає в Криму, який відмовилася покидати і після вторгнення російських військ в 2014 році і окупацією Криму. У Меджлісі кримськотатарського народу вживають заходів для встановлення зв’язку з Айше Абла і надання їй допомоги», — додав Чубаров.

Нагадаємо, при в’їзді в окупований Крим затримали двох севастопольців.

Джерело: УНН