kordon_b9e14

На адміністративному кордоні з окупованим Кримом співробітники прикордонного управління ФСБ Росії затримали двох громадян України в пунктах пропуску Джанкой і Армянськ.

Російські спецслужби стверджують, що затримані громадяни розшукуються за кримінальними статтями.

“Співробітником прикордонного контролю виявлено громадянина України 1991 р.н. При перевірці документів іноземця контролеру стало відомо, що 26-річний чоловік оголошений у федеральний розшук за ініціативою органів внутрішніх справ міста Севастополь”, – повідомили в прикордонному управлінні.

Там стверджують, що громадянин України підозрюється у викраденні дорогого золотого ланцюжка, який він зірвав з потерпілої, а потім зник з місця події і пізніше виїхав з Криму на материкову Україну.

Підозрюваному загрожує кримінальне переслідування відповідно до частини 1 ст. 161 КК РФ, максимальна міра покарання за вказане діяння передбачає позбавлення волі на строк до чотирьох років.

На виїзному з Росії напрямку в пункті пропуску Армянськ була затримана громадянка України.

“В процесі оформлення документів громадянки України співробітник управління встановив, що пред’явник з недавнього часу оголошений у федеральний розшук за підозрою в скоєнні злочину, відповідальність за який передбачена ч. 1 ст. 303 КК РФ “Фальсифікація доказів”, – зазначили у відомстві.

За даними російських силовиків, громадянка України надала в органи ФМС неправдиві відомості та фіктивні документи для отримання російського громадянства.

Обидвох затриманих передали правоохоронцям, їм обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Ведуться слідчі дії, повідомляє російська сторона.