Наголос

акцентуй на головному!

Огляд наслідків зловмисних дій Росії перебуває на стадії завершення — Ентоні Блінкен

Повний деталізований звіт щодо зловмисної діяльності Росії як проти США, так і проти союзників та партнерів у Європі перебуває на стадії завершення.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен в інтерв’ю CNN, передає Укрінформ.

— Ми перебуваємо на стадії завершення огляду щодо кібератаки на нас (російських хакерів. — Ред.) через програмне забезпечення SolarWinds, втручання (РФ. — Ред.) у вибори, використання нею хімічної зброї з метою вбивства Олексія Навального (ми вже заявляли й реагували з цього приводу), а також щодо винагород (за атаки. — Ред.) проти сил США в Афганістані, — зауважив Ентоні Блінкен.

Він також наголосив, що до цього списку зловмисних дій Москви також потрібно додати агресію РФ проти України.

— Тож буде виставлена ціна (для Росії. — Ред.) та будуть наслідки, — заявив державний секретар США.

Ентоні Блінкен підкреслив, що під час візиту до Брюсселя та зустрічей у НАТО він відчув спільну стурбованість у зв’язку з такою поведінкою Москви, а також спільну налаштованість протистояти Росії.

Нагадаємо, у перші дні після інавгурації в січні нинішнього року президент США Джо Байден наказав розвідувальній спільноті Сполучених Штатів підготувати детальний звіт щодо наслідків від зловмисних дій РФ. Минулого тижня Білий дім неодноразово заявляв про підготовку санкцій проти РФ, а також інших кроків у відповідь з боку США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *