КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Більшість великих аеропортів України вже активно приймають документи громадян у додатку «Дія». Про це сказав на брифінгу перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, передає кореспондент УНН.

«Цифрові документи зараз активно використовуються під час подорожей – на «Укрзалізниці», під час автобусних перевезень, це стосується і «Гюнсел», і «Автолюкс». Також ми завершуємо роботу з аеропортами. Більшість аеропортів вже активно приймають «Дію» — це і «Бориспіль», і «Жуляни», і «Харківський аеропорт», і «Львівський аеропорт». Завершуємо роботу з аеропортами міст «Дніпро» та «Івано-Франківськ»… Незабаром всі аеропорти будуть працювати з мобільнім застосунком», — сказав заступник міністра.

Крім того, з його слів, міністерство активно розвиває мережу застосування «Дії» серед ритейлу.

«У нас вже є багато мережевих магазинів, які активно використовують «Дію». Це стосується і «АТБ», і «Великої кишені», і «Веллмарт», і інші торгові мережі також приєднуються до роботи з мобільним застосунком», — зазначив Вискуб.

Він пояснив, що цифрові документи – це «не лише про зручність громадянина».

«Створення цифрових документів запускає ланцюжкову реакцію цифрової трансформації по всій країні. Адже кожен бізнес, банки, кошти, навіть малий бізнес, готелі повинні підлаштовуватись під нові цифрові технології», — додав він.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України запустило послугу цифрового шерінгу документів, до якої за тиждень вже приєднались три банки.

Джерело: УНН