КИЇВ. 28 серпня. УНН. Аналітики Drizly підвели підсумки першого півріччя нинішнього року. Вони опублікували перелік трендів, що з’явилися на алкогольному ринку внаслідок введеного карантину, передає УНН з посиланням на дані маркетплейс Drizly.

Отже, аналітики відзначили, що в умовах карантину прискорився розвиток інтернет-торгівлі, а споживачі стали все частіше цікавитися домашніми коктейлями.

До переліку алкогольних трендів «карантинного» періоду, експерти включили:

— зростання попиту на алкогольні зельтери;

— зростання популярності банкових продуктів;

— збільшення інтересу споживачів до «здорових» напоїв;

— затребуваність продукції незалежних брендів;

— посилення преміумізаціі в окремих категоріях алкогольних напоїв;

— зростання інтересу споживачів до домашніх коктейлів;

— стрімкий розвиток інтернет-торгівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 коктейлів для зустрічі осені від горілчаного бренду Prime

«Завдяки карантину до людей прийшло розуміння того, що онлайн-шопінг не тільки безпечний, але і зручний», — відзначають в Drizly. Також, вказується, що після закриття в США ресторанів і барів маркетплейс зафіксував зростання продажів на рівні 223%. А згодом продажі торгової платформи збільшилися на 400%.

У компанії вважають, що споживачі продовжать купувати спиртне в інтернеті навіть після скасування карантинних обмежень.

Уточнимо, що маркетплейс Drizly журналісти західних ЗМІ часто називають алкогольним Amazon, тому як на торговій платформі представлені спиртні напої з усіх куточків нашої планети.

Відзначимо, що в Україні під час карантину теж фіксували невелике зростання попиту на алкогольні напої. Зокрема, зазначалося, що продажі горілки зросли на 4-5%.

Нагадаємо, за два роки наша країна на третину скоротила «споживання» іноземної горілки. Від відповідної продукції російського виробництва — українці давно і повністю відмовилися.

А держстатистика, в свою чергу, засвідчила зростання обсягів виробництва горілки в Україні на 9,2%.

Раніше УНН повідомляв, що до ТОП-5 надійних українських виробників якісного алкоголю відносяться такі лікеро-горілчані компанії, як «Баядера — Груп» (ТМ «Хлібний дар»), «Глобал Спірітс» (УДК) (ТМ «Хортиця»), «ЛВН Лімітед» (ТМ «Немірофф»), ЛГЗ «Прайм» (ТМ «Прайм», «Житник») і ТОВ «Атлантіс» (ТМ «Грін Дей»).

Джерело: УНН