КИЇВ. 2 грудня. УНН. Щорічний рейтинг кращих роботодавців країни представив журнал Фокус, повідомляє УНН.

Редакція журналу вибрала 10 галузей економіки, що формують ВВП нашої країни. У кожній з них представлені по три кращі компанії, в яких збалансований рівень зарплати і можливості кар’єрного росту.

У рейтингу представлені різні галузі економіки: агросектор, телеком, ритейл, промисловість та енергетика, виробництво споживчих товарів та інші. Серед галузей названі і кращі роботодавці в будівництві. Серед кращих компанія «Київміськбуд».

Холдингова компанія «Київміськбуд», 80% акцій якої належить міській громаді Києва, — найбільший оператор ринку нерухомості в Україні. Компанія відкрита для випускників вузів і систематично працює з персоналом для підвищення його кваліфікації. При цьому всі співробітники Київміськбуду, у тому числі нові, можуть розраховувати на обумовлений колективним договором компенсаційний (соціальний) пакет.

Глава правління — президент «Київміськбуд» Ігор Кушнір, коментуючи позиції компанії, зазначив, що на сьогодні компанія є одним з найбільш економічно стабільних підприємств країни, а колектив однодумців — це перевага будь-якої організації.

«Я не втомлюся повторювати, що колектив компанії — це живий організм. Де кожен на своєму місці і займається тим, що не тільки вміє найкраще, але і любить. Тому і результатами можна пишатися! А вони кажуть самі за себе: на сьогодні «Київміськбуд» є одним з найнадійніших підприємств країни», — зазначив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, частка будівельної галузі в ВВП України становить 2,7%. Лідерами за обсягами виконання будівельних робіт є Харківська, Дніпропетровська області та Київ. Найбільші темпи зростання в 2018 році демонструють Закарпатська (193,8%) та Чернівецька (171,9%) області.

Джерело: УНН