Наголос

акцентуй на головному!

Нарощування військової моці РФ на кордонах України є «нерозважливими й безвідповідальними» діями — президент ПА НАТО

Парламентська асамблея НАТО твердо підтримує незалежність і територіальну цілісність України на тлі нарощування військової потужності РФ на українських кордонах і продовжить використовувати всі наявні засоби для підтримки парламенту нашої країни.

Про це йдеться в заяві президента ПА НАТО Джеральда Конноллі, передає УНН.

— Нарощування російської військової потужності на кордонах України та в окупованому Криму є нерозважливим і безвідповідальним. Ми твердо стоїмо на боці України в підтримці її незалежності, територіальної цілісності й демократії, — йдеться в заяві.

За словами Джеральда Конноллі, швидке нарощування військової потужності Росією є останнім проявом чимраз більш ворожої поведінки Кремля на міжнародному рівні, що також проявляється у збільшенні кількості порушень режиму припинення вогню з боку російських найманців на сході України, в активізації діяльності російських військових літаків поблизу повітряного простору НАТО й у посиленні військової присутності в Арктиці.

— Союзники по НАТО повинні продовжувати зміцнювати нашу обороноздатність і потенціал стримування й підвищувати ціну за балансування Росії на межі війни й за порушення прав людини. Ми також повинні бути гранично ясними: ми ніколи не визнаємо незаконну окупацію й анексію Криму та продовжимо засуджувати агресію Росії на Донбасі, — заявив очільник ПА НАТО.

Він запевнив, що Парламентська асамблея продовжить використовувати всі наявні засоби, в тому числі через Міжпарламентську раду Україна-НАТО, а також нову неформальну групу підтримки по Криму для підтримання українського парламенту в його зусиллях з консолідації української демократії, досягнення євроатлантичної інтеграції та відновлення повного суверенітету всієї території України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *