КИЇВ. 20 серпня. УНН. Народний депутат від ОПЗЖ Григорій Суркіс витратив на послуги охорони 252,9 тис. грн. Про це свідчать повідомлення про зміни його майнового стану, опубліковані на сайті НАЗК у серпні, передає УНН.

Варто зазначити, що такі зміни до майнового стану Суркіс вносить щомісяця. Так, до прикладу, у липні він поінформував НАЗК про те, що витратив на послуги охорони 301,3 тис. грн, у червні – 291,6 тис. грн, у травні – 301,3 тис. грн.

Загалом, з початку року нардеп витратив на послуги охорони понад 2,1 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Апараті ВР не змогли пояснити, як Суркіс на “лівих” номерах потрапляє на територію Ради

Нагадаємо, Григорій Суркіс задекларував 10 елітних автомобілів. А його Mercedes-Benz Maybach S650 2018 р. виявився найдорожчим серед авто усіх депутатів ВР.

Крім того, нардеп задекларував девять годинників Rolex і мільйони на рахунках.

Як писав УНН, за даними американських ЗМІ, Kroll “вирахувала аферу Суркісів” з виведення з Привату 150 млн доларів. Вказується, що відбувалося це через 6 офшорних компаній, які сьогодні як раз і позиваються в українських судах до держбанку.

Мова про Sofinam Investments, Lumil Investments, Berlini Commercial, Camerin Investments, Sunnex Investments і Tamplemon Investments, що афільовані із братами Суркісами.

Джерело: УНН